OBSAH
Podporují nás


Milí přátelé,

máme tu čas adventu. Čas, kdy bychom se měli zklidnit a začít v chvějivém očekávání vyhlížet příchod Spasitele, jehož narození slavíme o Vánocích. Ať už jsou Vánoce pro vás zvykem křesťanským, pohanským a nebo jen hezkým časem, kdy se rodina a přátelé schází pospolu a vymění si dárečky, je to svým způsobem zajisté čas zázračný. Máme najednou silnější pocit, že chceme společně trávit čas, pomáhat ostatním, žasneme nad kouzly zimy, radujeme se z vánočních světýlek, prvního sněhu a jiskřiček štěstí v očích nejen našich blízkých.

 

I my vám chceme dělat radost, chceme s vámi trávit čas a objevovat kouzlo Vánoc. A tak vás letos zveme 10. 12. do skanzenu v Zubrnicích, kde vám předvedeme naši veselou Vánoční hru a kromě našich vystoupení tam můžete nakoupit i různé drobnosti na Vánoce, vychutnat si pečení dobrot v dobové světnici či obdivovat zručnost řemeslníků. 

 

Úplně nablízko si pak s námi můžete přijít zazpívat 17.12., a to buď od 14:00 na schodech kostelíku Na kopečku v Rumburku nebo od 15:30 pod lípou na náměstí v Krásné Lípě.  Spolu s Krásnolipským komorním sborem jsme si připravili řadu známých i méně známých koled, a budeme moc rádi, když si je s námi zazpíváte. Je to takové neformální milé sousedské setkání, takže klidně přineste i cukroví, dejte ochutnat sousedům, vyměňte recepty a buďme zkrátka pospolu. 

                                   S Krásnolipským komorním sborem se pak těšíme ještě o den později, a to 18.12. od 15:00  v KD Krásná Lípa, kde jsme si pro vás připravili Adventní koncert. Krásnolipský komorní sbor vás potěší krásnými aranžemi písní a my předvedeme naši Vánoční hru. 

Mějte poklidný a požehnaný advent!

Vaši členové FS Dykyta Krásná Lípa