OBSAH
Podporují nás


admin

Přijďte se podívat na vystoupení našeho folklorního souboru tentokráte do Mimoně. Náš soubor se představí s novým jarním pásmem, takže je se na co těšit.

10173575_754037604620917_7938728230517883976_n

Včera byly na stránkách skanzenu v Zubrnicích zveřejněny podrobnosti o nadcházející akci, které se náš soubor již tradičně zúčastní. A proto bych chtěl za soubor Dykyta pozvat všechny příznivce dobré zábavy, jídla, pití a samozřejmě i muziky.

Vytvořena stránka Členská sekce. Na této stránce budou zobrazovány informace, fotografie či jiný obsah, který uvidí jen registrovaní členové souboru.

Byl aktualizován kalendář akcí na příští rok. Akce mohou během roku přibývat, proto vřele doporučuji sledovat aktuality.

Spuštěn testovací provoz nového webu. Snad se bude líbit.

Registrovat se může kdokoliv. Výchozí oprávnění je nastaveno pouze na přidávání komentářů. V případě, že by měl někdo zájem o vyšší oprávnění, tak mu ho na požádání přidělím. Samozřejmě pouze pokud se jedná o osobu u které má smysl, aby toto vyšší oprávnění měla.

Komentáře anonymních uživatelů musí schválit administrator. U registrovaných uživatelů proběhne schválení pouze jednou a všechny další komentáře budou již automaticky schváleny.

JŠv